понеділок, 1 листопада 2021 р.

 Метод Седона: найсильніша психотехніка для виходу з емоційної ями

Творець методу Седона, Лестер Левенсон, зміг за допомогою цієї психотехніки впоратися з серйозними захворюваннями і жив набагато довше, ніж для нього визначили лікарі.

Він вважав, що вирішення всіх людських проблем лежить на рівні емоцій.

Методика вивільнення спрямована на боротьбу з різними видами емоцій. Він полягає в опрацюванні п’яти питань, які необхідно собі постійно задавати. Регулярна робота над собою дозволить поміняти відчуття з положення «все погано» в «чудове життя». Методика змушує тренуватися і досягати прискореного сприйняття, життєвої гармонії, вибирати позитивні емоції.

Щоб вибратися з емоційної ями, задайте собі всього 5 питань.

Перше – що зараз зі мною?

Людині необхідно запитати себе, що з нею відбувається в цей момент часу – що вона відчуває, думає, що з нею сталося. Потім вона повинна визначити свій стан і відповісти на питання. Наприклад, вона відповідає, що в даний момент відчуває тривогу.

Тоді вона повинна поставити собі наступне запитання.

Друге – чи можу я прийняти це?

Відповідь має бути позитивною.

Навіть якщо ви абсолютно не готові прийняти те, що з вами відбувається – якусь хворобу, поганий настрій, злість, образу, ви повинні підтверджувати готовність. Адже якщо ви не погодитеся, нічого не відбудеться. Ви ніяк не зможете вплинути на події, які вже з вами відбуваються.

Якщо займаєтеся боротьбою з неприйняттям існуючого події, у вас всі сили йдуть саме на боротьбу з положенням, а не на його зміни. Але як тільки ви змирилися з існуючою ситуацією, відразу стає легше. І тоді вивільняється енергія для того, щоб на неї вплинути, змінити.

Третє- чи можу я відпустити?

Відповідати потрібно завжди «так». Навіть якщо є чітке бажання відповісти «ні», необхідно стверджувати готовність відпустити. Потрібно не обманювати себе, а сформувати бажання насправді сприйняти і відпустити ситуацію. До тих пір, поки ви будете бачити це положення, відчуваючи негативні емоції, все буде тільки погіршуватися. А зі стану «мені погано» – ви ніколи не вирішите ніяку проблему.

Четверте – а я це відпущу?

І відповідати потрібно позитивно. Коли подію відпустити, вона більше не змушує відчувати своє нещастя.

Чому так відбувається? Тому що ви вже погодилися з ним, змирилися з тим, що трапилося. Тільки після того, як ви погодилися з фактом, що проблема існує, ви можете починати її вирішувати. Наприклад, поки ви не визнали факт, що ви алкоголік, ви не можете почати з ним боротися, лікувати його, адже неможливо боротися з тим, чого не існує. Згода з існуючою реальністю потрібна для того, щоб робити наступний крок. Відпустити проблему можна тільки після того, як ви відпустите всі переживання з її приводу.

П’яте – коли я це зроблю?

Відповідати необхідно – «зараз». Відповідаючи, потрібно здійснювати вплив думки – вивільняти це стан. Як повинно відчуватися «відпустити»? У кожної людини це відбувається по-різному. Кожен може відчувати свої емоції. Це психофізіологічна дія може супроводжуватися почуттям, що вона виходить з тіла у вигляді пари, або кидає, як цеглу, хтось спалює, як на багатті, а хтось виливає з себе потік бруду. Це не має значення. Головне, щоб ви відчули, як негативна емоція виходить, відчували полегшення від того, що від неї позбулися.

Ви відпускаєте і знову повторюєте питання заново. Від першого разу, швидше за все, ви нічого не відчуєте, але при багаторазовому повторенні, будете відчувати все більше і більше полегшення. Спочатку прийде блаженна легкість.

Потрібно продовжувати далі чи можна зупинятися?

Продовжуйте. Відчуття буде поліпшуватися. Це відбувається тому, що спочатку ви звільняєтесь від вантажу справжніх, повсякденних проблем. А потім прийде час для інших пластів, минулого життя, образ і проблем минулого, тих, що «застрягли» і не дають розвиватися далі.

При звільненні пригнічених емоцій, ви з часом досягнете стану спокою і незворушності, коли вас ніщо не зможе розсердити, розладнати, засмутити. Ви перестанете відчувати лінь.

У вас набереться велика кількість сил, яку ви захочете застосувати на досягнення реальних цілей та рішень.

Як працює метод Седона?

Ця психотехніка має накопичувальне дію. Із звільненням емоцій, вивільнення отримує заряд енергії, який допоможе надати думкам ясність, спокійно знаходити найбільш краще рішення для будь-яких проблем. Таким чином, всі вивільнені сили витратяться нема на обдумування і відкладання проблеми, а на її рішення.

Люди, що займаються цією методикою, відзначають, что у них відбулися серйозні Позитивні Зміни в душевному та фізічному плані. Їх цілі в житті стали носити позитивний характер и здобули ясність. До людини повертається дитяча здатність відчувати більш Сильні і радісні емоції, але НЕ відчувати до них нездорової пристрасті

Ці вправи можна робити в будь-якому місці – на прогулянці, в транспорті, в будь-який час, коли мозок вільний від вирішення повсякденних завдань. Постійне виконання поступово очищає людину від негативних думок, тому що він створює у себе звичку опрацьовувати і відпускати будь-які думки і емоції, тим самим звільняючи його для підняття свого емоційного тонусу.

Всього 25 хвилин роботи над собою в день, протягом місяця, достатньо, щоб позбутися від постійного неприйняття навколишнього світу, гніву і ненависті, і перейти в спокійний і радісний стан.

Немає коментарів:

Дописати коментар